nauczyciel przedmiotów zawodowych Technik hotelarstwa

Data publikacji: 2024-01-03
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: wejherowski, Rumia, Pomorskie, Polska

Wymagania:
zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

Zakres obowiązków:
zgodnie z Kartą Nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
adres korespondencyjny:
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego
ul. Grunwaldzka 57
84-230 Rumia
mail: sekretariat@hipolit.info

tel. 58 671 13 36
Nazwa placówki: POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. HIPOLITA ROSZCZYNIALSKIEGO W RUMI
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedmiotów zawodowych Technik hotelarstwa