NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH TEORETYCZNYCH I PRAKTYCZNYCH

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: pucki, Puck, Pomorskie, Polska
Oferta pracy skierowana do nauczycieli przedmiotów zawodowych mechanicznych. Zatrudnienie w wyposażonych pracowniach warsztatowych oraz salach wykładowych wyposażonych w sprzęt multimedialny. Pensum nauczyciela realizującego przedmioty zawodowe wynosi 18 godzin tygodniowo zarówno w przypadku godzin realizowanych jako przedmioty teoretyczne i przedmioty praktyczne zawodowe.

Wymagania:
Wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14.09.2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli tj. wykształcenie wyższe kierunkowe do nauczania przedmiotów zawodowych mechanicznych i przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć zgodnie z podstawą programową określoną dla przydzielonego przedmiotu z zastosowaniem metod i technik efektywnego nauczania.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
KANCELARIA@PCKZIU-PUCK.PL
Nazwa placówki: POWIATOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W PUCKU
Przedmiot/Stanowisko: NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH TEORETYCZNYCH I PRAKTYCZNYCH