Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie technik informatyk

Data publikacji: 2024-01-23
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: łukowski, Łuków, Lubelskie, Polska
Nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum w zawodzie technik informatyk.

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania przedmiotów zawodowych w technikum w zawodzie technik informatyk.

Zakres obowiązków:
Nauczania przedmiotów zawodowych w technikum w zawodzie technik informatyk.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zs3lukow@poczta.onet.pl
lub adres korespondencyjny
Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie
ul. Międzyrzecka 70
21-400 Łuków

257980603
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM.WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W ŁUKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie technik informatyk