Nauczyciel przedmiotów zawodowych z zakresu mechaniki

Data publikacji: 2024-03-13
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: cieszyński, Miedzyświec, Śląskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół Przyrodniczo - Technicznych w Międzyświeciu zatrudni w nowym roku szkolnym 2024/2025 nauczyciela przedmiotów zawodowych w Branżowej Szkole I stopnia, na kierunku: mechanik i operator pojazdów i maszych rolniczych.

Wymagania:
Wymagane wykształcenie wyższe z zakresu mechaniki oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Nauczanie przedmiotów zawodowych z zakresu mechaniki.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: sekretariat@zsptmiedzyswiec.pl

telefon: 575-594-900
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO - TECHNICZNYCH W MIĘDZYŚWIECIU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów zawodowych z zakresu mechaniki