Nauczyciel przedmiotów zawodowych - zootechnicznych

Data publikacji: 2024-05-05
Wygasa: 2024-06-15
  • Miejsce: wrocławski, Krzyżowice, Dolnośląskie, Polska
Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Krzyżowicach zatrudni nauczyciela zawodu - zootechnika do prowadzenia zajęć z młodzieżą w Technikum - technik rolnik/ technik hodowca koni/ technik weterynarii z zakresu kształcenia zawodowego teoretycznego i praktycznego

Wymagania:
Wykształcenie:
• wyższe wyższe na kierunku zootechnika i przygotowanie pedagogiczne lub gotowość do uzupełnienia przygotowania pedagogicznego

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć lekcyjnych z młodzieżą w technikum - realizacja podstawy programowej
przygotowanie młodzieży do egzaminu zawodowego z branży rolniczej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@pzs-krzyzowice.wroc.pl

tel. +48 71-311-84-79
e-mail: sekretariat@pzs-krzyzowice.wroc.pl
Nazwa placówki: POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W KRZYŻOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów zawodowych - zootechnicznych