Nauczyciel przedmiotów zawodowych

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-07-03
  • Miejsce: m. Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Poszukujemy nauczyciela teoretycznej i praktycznej nauki w zawodach: mechatronik, automatyka, elektronik , technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Wymagania:
Wg. Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych dla nauczycieli.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć teoretycznych oraz zajęć praktycznych w pracowniach zawodowych. Przygotowywanie i asystowanie na egzaminach zawodowych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zseit.olsztyn.eu
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH I TELEKOMUNIKACYJNYCH W OLSZTYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów zawodowych