Nauczyciel przedmiotu historia i teraźniejszość

Data publikacji: 2024-03-29
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Mokotów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
CLXIV LO MS zatrudni nauczyciela historii i teraźniejszości. Praca od 1 września 2024 roku.

Wymagania:
-Wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Nauczanie młodzieży licealnej z CLXIV LO MS

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
lo164@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: CLXIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotu historia i teraźniejszość
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel geografii
    Mokotów (Mazowieckie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela geografii, część etatu, praca w roku szkolny 2024/2025. Nauczanie na poziomie rozszerzonym i podstawowym.Wymagania:Wykształcenie min. wyższe licencjackieZakres obowiązków:Nauczanie przedmiotu geografia młodzie...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Śródmieście (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Przedszkole nr 42 w Warszawie na terenie Parku Łazienki Królewskie zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie dla dzieci z orzeczeniami o PSKWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:p42@eduwarszawa.pl dfis...
  • Logopeda
    Radzików (Mazowieckie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Praca z dziećmi 3-6 letnimi w przedszkolu Publicznym nr 5 w Radzikowie Gmina BłonieWymagania:kwalifikacje do zajmowanego stanowiskaZakres obowiązków:Praca z dziećmi 3-6 lat z problemami wymowyW razie pytań zapraszamy do kontaktu:Prz...