nauczyciel przedmiotu ochrona środowiska

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Krowodrza, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel przedmiotu ochrona środowiska

Wymagania:
wykształcenie wyższe mgr z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
nauczyciel przedmiotu ochrona środowiska

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsgdigw@mjo.krakow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
126366115
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ GEODEZYJNO-DROGOWYCH I GOSPODARKI WODNEJ IM. GABRIELA NARUTOWICZA W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedmiotu ochrona środowiska
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel matematyki
    Kraków-Krowodrza (Małopolskie) Wakat 16
    Opis oferty pracy:nauczyciel matematyki - 16/18 godzin tygodniowoWymagania:wykształcenie wyższe mgr z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:nauczyciel matematykiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zsgdigw@mjo.krakow.plW ...
  • nauczyciel fizyki
    Nowy Targ (Małopolskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Nowym Targu przyjmie na wolne stanowisko nauczyciela fizyki w wymiarze 8/18h.
  • Nauczyciel j. anielskiego
    Morawczyna (Małopolskie) Zastępstwo 20
    Opis oferty pracy:Zastępstwo od 1 września 2024 r. do 29 września 2024 r. 18 godzin- nauczanie j. angielskiego 1 godzina- zajęcia z wychowawcą 1 godzina- zajęcia rozwijające wiedzy z j. angielskiegoWymagania:Kwalifikacje do nauczania j. angielskiego ...