Nauczyciel przedmiotu

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 59 w Gdańsku zatrudni nauczyciela języka angielskiego na 13 godzin tygodniowo. Nauczyciel może być zatrudniony na cały etat: 13 godzin języka angielskiego + uzupełnienie etatu w świetlicy szkolnej ( 8 godzin w świetlicy szkolnej)

Wymagania:
Ukończone studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie o zgodnym kierunku lub specjalności.

Zakres obowiązków:
Planowanie i realizowanie zajęć dydaktycznych i wychowawczych.
Rozwijanie zdolności i zainteresowania każdego ucznia.
Stosowanie nowoczesnych metod nauczania.
Dbanie o bezpieczeństwo uczniów.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp59.edu.gdansk.pl

58 306 96 99
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 59 IM. I DYWIZJI PANCERNEJ GEN. STANISŁAWA MACZKA W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotu