nauczyciel przedszkola

Data publikacji: 2024-01-09
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: krośnieński, Krosno Odrzańskie, Lubuskie, Polska
Praca w grupie dzieci 4 letnich, realizacja zajęć wychowania przedszkolnego

Wymagania:
ukończone studia wyższe na kierunku pedagogika w specjalności wychowanie przedszkolne

Zakres obowiązków:
realizacja podstawy programowej i programu wychowania przedszkolnego,
wspieranie rozwoju podopiecznych w różnych obszarach,
planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej i opiekuńczej,
organizacja wydarzeń przedszkolnych, np. uroczystości, wycieczek, zajęć dodatkowych,
współpraca z rodzicami i specjalistami, np. logopedami, psychologami, pedagogami,
prowadzenie obserwacji pedagogicznych i analizy gotowości szkolnej dzieci,
dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków,
szanowanie godności i praw dziecka;

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p4@krosnoodrzanskie.pl

tel 68 383 52 47
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 4
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedszkola