Nauczyciel Przedszkola

Data publikacji: 2024-01-24
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: sulęciński, Sulęcin, Lubuskie, Polska
Praca dydaktyczna, wychowawcza i opiekuńcza z dziećmi 3-6 letnimi

Wymagania:
Posiadanie kwalifikacji nauczyciela w przedszkolu

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie zajęć.
- Nauka umiejętności przygotowujących do podjęcia nauki w szkole.
- Czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci.
- Współpraca (konsultacje) z rodzicami.
- Współpraca z dyrektorem i innymi pracownikami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole nr 2 im. Małych Odkrywców w Sulęcinie
os. Kopernika 7
69-200 Sulęcin
lub e-mail: sloneczna.dwojka@vp.pl

tel: 797 873 956
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR2 IM. MAŁYCH ODKRYWCÓW W SULĘCINIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel Przedszkola
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo