Nauczyciel przedszkola

Data publikacji: 2024-01-29
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: koszaliński, Stare Bielice, Zachodniopomorskie, Polska

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, w tym licencjat
Przygotowanie pedagogiczne.
Mile widziana znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
opieka nad dziećmi, kontakt z rodzicami, zajęcia dydaktyczno opiekuńczo wychowawcze w zakresie podstawy programowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@happydays-starebielice.pl

608319882
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE "HAPPY DAYS - SZCZĘŚLIWE DNI" W STARYCH BIELICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedszkola