nauczyciel przedszkola

Data publikacji: 2024-03-14
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. Leszno, Leszno, Wielkopolskie, Polska
POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Wymagania:
Od kandydatki oczekujemy kreatywności,swobody działania oraz pracy w zespole. Wymagamy kwalifikacji do nauczania w przedszkolach ( dyplom ukończenia edukacji elementarnej lub przedszkolnej)

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć edukacyjnych
tworzenie dokumentacji przedszkolnej,
współpraca z rodzicami,
obowiązki opiekuńczo-wychowawcze.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@happydays-leszno.pl

608 111 377
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE "HAPPY - DAYS - SZCZĘŚLIWE DNI" W LESZNIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedszkola