nauczyciel przedszkola

Data publikacji: 2024-03-29
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Polesie, Łódzkie, Polska
Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 151 w Łodzi poszukuje nauczyciela przedszkola. Zatrudnienie 01.09. 2024 w wymiarze 1 etatu w grupie dzieci 3 - letnich.

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela przedszkola z zakresu pedagogiki wieku dziecięcego lub edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Zakres obowiązków:
Realizacja zadań dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych. Dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci. Współpraca z rodzicami wychowanków i środowiskiem społecznym. Prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania i wychowania zgodnie z przepisami prawa.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@pm151.elodz.edu.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 151
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedszkola