Nauczyciel przedszkola

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: warszawski zachodni, Dziekanów Leśny, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela dzieci przedszkolnych

Wymagania:
Wymagane wykształcenie wyższe z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym lub ukończony Zakład Kształcenia Nauczycieli w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym

Zakres obowiązków:
Rzetelne realizowanie zadań związanych z powierzonym stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami przedszkola dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, w tym zadań związanych z bezpieczeństwem dzieci w czasie zajęć organizowanych przez przedszkole.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
psdl@edulomianki.pl

22 7513264
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W DZIEKANOWIE LEŚNYM
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedszkola