Nauczyciel przedszkola

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-22
  • Miejsce: opolski, Tułowice, Opolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela przedszkola. Pełny etat.

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje: wychowanie przedszkolne z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
m.in.: planowanie i prowadzenie pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej zgodnie z obowiązującymi programami, wynikającymi z realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ul. Przedszkolna 11, 49-130 Tułowice lub e-mail: przedszkole@tulowice.pl

77 4 600 165
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W TUŁOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedszkola
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo