nauczyciel przedszkola

Data publikacji: 2024-04-30
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: m. Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel przedszkola, grupa dzieci 4 letnich

Wymagania:
pełne kwalifikacje w zakresie wychowania przedszkolnego, mile widziane doświadczenie w pracy w przedszkolu, niekaralność, stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku nauczyciela

Zakres obowiązków:
praca opiekuńczo-wychowawczo0 dydaktyczna z dziećmi w wieku przedszkolnym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ul. Ks.P. Ściegiennego 65, 70-352 Szczecin
pp33@miasto.szczcin.pl

91 43 42 420
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 33
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedszkola
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo