Nauczyciel przedszkola

Data publikacji: 2024-05-09
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: kędzierzyńsko-kozielski, Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym od 3 do 6 lat

Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne-kierunek pedagogika wczesnoszkolna lub przedszkolna.

dobry kontakt z dziećmi ,
optymistyczne usposobienie,
umiejętność pokonywania wyzwań,

Zakres obowiązków:
Realizacja podstawy programowej.
Wspieranie rozwoju wychowanków. .
Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej.
Organizacja wydarzeń przedszkolnych.
Współpraca z rodzicami i specjalistami różnego typu.
Prowadzenie obserwacji pedagogicznych i inne

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pp26@kedzierzynkozle.pl

774834023
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 26
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedszkola