Nauczyciel przedszkolny / Nauczycielka przedszkolna w samorządowym przedszkolu- Kraków/ Dębniki

Data publikacji: 2024-06-24
Wygasa: 2024-07-24
  • Miejsce: Kraków, Kraków, Małopolskie, Poland
Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Krakowie

Stanowisko: Nauczyciel Przedszkolny

Opis Stanowiska:

Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Krakowie (Kraków- Podgórze- Dębniki) poszukuje kreatywnego i zaangażowanego nauczyciela wychowania przedszkolnego, który dołączy do naszego zespołu. Poszukujemy osoby z pasją do pracy z dziećmi, zdolnością do inspirowania i wspierania ich rozwoju oraz chęcią do współpracy z rodzicami i zespołem pedagogicznym.

Główne obowiązki:

Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zgodnie z programem nauczania.

Przygotowywanie i realizacja planów pracy dydaktycznej.

Wspieranie indywidualnego rozwoju dzieci poprzez różnorodne metody i techniki nauczania.

Organizowanie i udział w wydarzeniach przedszkolnych, wycieczkach oraz imprezach okolicznościowych.

Wymagania:

Wymagane kwalifikacje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym (magister lub licencjat z pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej).

Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym będzie dodatkowym atutem.

Umiejętność pracy w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi i rodzicami.

Kreatywność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w pracę.

Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na pełen etat w przyjaznej atmosferze.

Atrakcyjne warunki pracy oraz wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa.

Pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole pedagogicznym.

Wsparcie w realizacji własnych pomysłów i inicjatyw edukacyjnych.

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: p2@mjo.krakow.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać: "Aplikacja na stanowisko nauczyciela przedszkolnego - Przedszkole Samorządowe Nr 2".

Informacje dodatkowe:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Dokumenty aplikacyjne nie będą zwracane. W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kontakt:

Telefon: [122661439 ]
E-mail: [p2@mjo.krakow.pl]

Dołącz do nas i współtwórz przyszłość naszych najmłodszych
Nazwa placówki: Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Krakowie
Przedmiot/Stanowisko: Wychowanie przedszkolne
Minimalny stopień zawodowy: stażysta
Stopień zawodowy: stażysta
Minimalny staż (w latach): 0
Znajomość jezyków: polski
Staż (w latach): 0