nauczyciel przedszkolny z bardzo dobrym angielskim

Data publikacji: 2024-08-21
Wygasa: 2024-09-21
  • Miejsce: Katowice, Katowice, Śląskie, Poland
Poszukujemy osoby z wykształceniem pedagogicznym i bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie do pracy z dziećmi w przedszkolu dwujęzycznym.
Zadania:
- prowadzenie zajęć opiekuńczo-edukacyjnych z grupką kilku 5-6 latków
- prowadzenie konwersacji z dziećmi w języku angielskim
- wspomaganie nauczycieli w opiece nad dziećmi 2,5-4 letnimi
- mówienie do dzieci po angielsku
Oferujemy:
- elastyczność w zakresie ustalenia godzin pracy;
- wynagrodzenia zależne od doświadczenia i poziomu samodzielności, minimalnie 1800 zł netto dla osoby niedoświadczonej, wymagającej dużej pomocy przy wdrożeniu;
- możliwość zwiększenia ilości godzin pracy oraz wzrost wynagrodzenia adekwatnie do poziomu umiejętności;
- możliwość sfinansowania szkolenia w zakresie Metody Montessori, studiów z wychowania przedszkolnego, wybranych studiów podyplomowych związanych z zawodem nauczyciela;
- umowa o pracę albo zlecenie wg preferencji.
Nazwa placówki: Przedszkole Niepubliczne "English Montessori Preschool" Sp. z o.o.
Przedmiot/Stanowisko: Język angielski
Minimalny stopień zawodowy: stażysta
Stopień zawodowy: stażysta
Minimalny staż (w latach): 0
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: angielski
Staż (w latach): 0