nauczyciel przyrody

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-08-11
  • Miejsce: zielonogórski, Nowogród Bobrzański, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
umowa na zastępstwo na cały rok szkolny 2024/2025

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym lub studia podyplomowe z zakresu przyrody

Zakres obowiązków:
Nauka przyrody w klasach IV szkoły podstawowej
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HENRYKA BRODATEGO W NOWOGRODZIE BOBRZAŃSKIM
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przyrody
Liczba godzin (w tygodniu): 4
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nuczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Sulechów (Lubuskie) Wakat 19
    Opis oferty pracy:zatrudnienie na stanowisku nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, objęcie zadań nauczyciela w klasie pierwszejWymagania:kwalifikacje niezbędne do pracy jako nauczyciel EWZakres obowiązków:pełnienie obowiązków nauczyciela i wychowawcy...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Słubice (Lubuskie) Zastępstwo 20
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela współorganizującego kształcenie z uczniem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydanym ze względu na autyzm w tym z zespołem Aspergera na II etapie edukacyjnymWymagania:Wymagane...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Słubice (Lubuskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela współorganizującego kształcenie z uczniem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydanym ze względu na autyzm w tym z zespołem Aspergera, na pierwszym etapie edukacyjnymWymagania:...