Nauczyciel przyrody

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-07-30
  • Miejsce: gryfiński, Gryfino, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel przyrody lub przyrody i biologii/geografii

Wymagania:
Kierunkowe wykształcenie wyższe

Zakres obowiązków:
Nauczanie przyrody (z możliwością połączenia przedmiotów - przyroda/biologia/geografia

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich w Gryfinie, ul. Iwaszkiewicza 70, 74-100 Gryfino
lub
kontakt@sp3gryfino.pl

tel:91 416 47 11
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W GRYFINIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przyrody