nauczyciel przyrody

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: działdowski, Rumian, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel przyrody w klasie IV.

Wymagania:
Nauczanie przyrody w kl. IV.

Zakres obowiązków:
Nauczanie przyrody w kl. IV.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sprumian@wp.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
797 444 075
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W RUMIANIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przyrody
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel współorganizujący
    Rumian (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 21
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie nauczyciela współorganizującego proces kształcenia dla dziecka przedszkolnego- grupa 3-4 latki ze spektrum Autyzmu.Wymagania:Kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej- edukacja i rehabilitacja osób ze spektrum Autyzm...
  • Nauczyciel wychowania fizycznego
    Węgorzewo (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 24
    Opis oferty pracy:Nauczanie wychowania fizycznego w technikum i szkole branżowej. Możliwość podpisania umowy na minimum 2 lata z możliwością przedłużenia. Wakat po nauczycielu odchodzącym na emeryturęWymagania:Mgr wychowania fizycznego lub mgr w inne...
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Miłomłyn (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Zatrudnię wychowawcę w świetlicy szkolnej w wymiarze pełnego etatu od 01.09.2024 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Miłomłynie.Wymagania:Ukończone studia z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, przygotowanie pedagogiczneZakres obowi...