Nauczyciel przyrody

Data publikacji: 2024-04-29
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: kętrzyński, Reszel, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Przyroda w klasach IV, 4 razy w tygodniu

Wymagania:
Wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie przyrody

Zakres obowiązków:
Nauczanie przyrody w klasach IV

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mail: dyrektor@reszelsp.pl
11-440 Reszel, ul. Chrobrego 5A
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przyrody
Liczba godzin (w tygodniu): 4
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Doradca zawodowy
    Mazury (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:Nauczyciel Szkoły Podstawowej Fundacji Elementarz w Mazurach.Wymagania:Kwalifikacje do nauczania przedmiotu oraz przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Nauczanie przedmiotu w zakresie podstawowym.Wymagane dokumenty aplikacyjne...
  • nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Mazury (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel w Szkole Podstawowej Fundacji Elementarz w Mazurach.Wymagania:Kwalifikacje do nauczania przedmiotu oraz przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Nauczanie przedmiotu w zakresie podstawowym.Wymagane dokumenty aplikacyj...
  • nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
    Mazury (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 3
    Opis oferty pracy:Nauczyciel w Szkole Podstawowej Fundacji Elementarz w Mazurach.Wymagania:Kwalifikacje do nauczania przedmiotu oraz przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Nauczanie przedmiotu w zakresie podstawowym.Wymagane dokumenty aplikacyj...