nauczyciel religii

Data publikacji: 2024-01-05
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Bałuty, Łódzkie, Polska
Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 231 zatrudni nauczyciela religii. Czas trwania umowy od zaraz do 30.06.2024r.

Wymagania:
Ukończone studia z zakresu teologii i przygotowanie pedagogiczne oraz misja od proboszcza Parafii Najświętszego Sakramentu w Łodzi.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie grupy, realizacja programu wychowania przedszkolnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@pm231.elodz.edu.pl

42 658 19 64
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 231
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel religii
Liczba godzin (w tygodniu): 4