Nauczyciel religii

Data publikacji: 2023-12-07
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: legionowski, Chotomów, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Przedszkola Gminnego w Chotomowie, zatrudni nauczyciela religii na 2 godziny w tygodniu. Oferty proszę przesyłać na adres mailowy k.ksiegowisc@przedszkolechotomow.pl

Wymagania:
Kwalifikacje niezbędne do nauczania przedmiotu.

Zakres obowiązków:
Nauczanie religii.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
k.ksiegowosc@przedszkolechotomow.pl

22 772-20-02 Katarzyna Kowalska
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE GMINNE W CHOTOMOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel religii
Liczba godzin (w tygodniu): 2