nauczyciel religii

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: m. Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca dla nauczyciela religii

Wymagania:
Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi 3-4-5 latkami i 5-6 latki.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole nr 34, ul. Motorowa10, 20-214 Lublin

81 466-47-48
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 34 W LUBLINIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel religii
Liczba godzin (w tygodniu): 6