Nauczyciel religii

Data publikacji: 2024-04-07
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: grójecki, Jeziora, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorze (Gmina Pniewy, k/ Grójca) zatrudni od 01.09.2024 r. nauczyciela religii w wymiarze do ustalenia (1/2 – 1 etat)
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy i przesłanie/złożenie CV w formie papierowej lub elektronicznej.
Zapraszamy w naszym zespole!

PS Mile widziane także dodatkowe kwalifikacje pozwalające na przydzielenie dodatkowych zajęć wedle wspólnie ustalonych możliwości.

Wymagania:
Kwalifikacje.

Zakres obowiązków:
Nauczanie przedmiotu oraz dodatkowe szkolne zadania.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pspjeziora@gmail.com

Mailowy lub telefoniczny
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. O. KAZIMIERZA WYSZYŃSKIEGO W JEZIORZE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel religii