nauczyciel religii

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-08-09
  • Miejsce: międzychodzki, Międzychód, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
zatrudnię nauczyciela religii- umowa na rok

Wymagania:
magister teologii z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć dydaktycznych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp2@oswiata-miedzychod.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel.95 748 2472
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POLSKI NIEPODLEGŁEJ W MIĘDZYCHODZIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel religii
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel matematyki
    Międzychód (Wielkopolskie) Zastępstwo 27
    Opis oferty pracy:zatrudnię nauczyciela matematyki- umowa na zastępstwo za nauczyciela przebywającego na urlopie zdrowotnymWymagania:magister matematyki z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:prowadzenie zajęć dydaktycznych w klasach IV-VIII...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Suchy Las (Wielkopolskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Etat 25/25, praca na stałeWymagania:minimum licencjat, wychowanie przedszkolneZakres obowiązków:nauczyciel/wychowawca dzieci w wieku3-6Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:przedszkole@przedszkole.suchylas.plW ra...
  • Nauczyciel muzyki
    Dubin (Wielkopolskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Dyrektor szkoły ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela muzyki i prowadzenia chóru szkolnegoWymagania:Wymagane wykształcenie Osoba ubiegająca się o zatrudnienie powinna spełniać następujące wymagania: konieczne: • ukończone studia m...