Nauczyciel religii

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: m. Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczanie religii w szkole podstawowej.

Wymagania:
Uprawnienia do nauczania religii w szkole, uprawnienia pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
nauczanie przedmiotu w klasach 4-8.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp48.edu.gdynia.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 IM. PROFESORA KAZIMIERZA DEMELA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel religii
Liczba godzin (w tygodniu): 10
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel matematyki.
    Pruszcz Gdański (Pomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczanie matematyki w szkole podstawowej.Wymagania:Kwalifikacje do nauczania matematyki.Zakres obowiązków:Nauczanie matematyki. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje np. informatyka, oligofrenopedagogika, fizyka...Wymagane dokumenty...
  • Nauczyciel języka polskiego.
    Pruszcz Gdański (Pomorskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Etat dla nauczyciela języka polskiego.Wymagania:Kwalifikacje do nauczania języka polskiego. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje.Zakres obowiązków:Nauczanie języka polskiego w klasach 4-8Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesy...
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Przedszkola nr 9 w Gdańsku zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego do grupy 3 latkówWymagania:Studia kierunkowe, kwalifikacje zawodoweZakres obowiązków:sprawowanie opieki dydaktyczno- wychowawczej nad dziećmi.