Nauczyciel religii

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-06-24
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Krowodrza, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Szkoły zatrudni nauczyciela religii w wymiarze pełnego etatu.

Wymagania:
Pełne kwalifikacje do zajmowania w/w stanowiska.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z religii w klasach: szóstych, siódmych i ósmych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp93@mjo.krakow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
12/637 01 10
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 93 IM. LUCJANA RYDLA W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel religii
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel matematyki
    Kraków-Krowodrza (Małopolskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 93 zatrudni nauczyciela matematyki w wymiarze 12/18. Prowadzenie zajęć w klasach: 4b, 4c, 4d.Wymagania:Pełne kwalifikacje do zajmowania w/w stanowiska.Zakres obowiązków:Prowadzenie zajęć z matematyki.W...
  • Nauczyciel informatyki
    Kraków-Krowodrza (Małopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 93 zatrudni nauczyciela informatyki w wymiarze 18/18.Wymagania:Pełne kwalifikacje do zajmowania w/w stanowiska.Zakres obowiązków:Prowadzenie zajęć z informatyki w klasach 4-6.Wymagane dokumenty aplikac...
  • Nauczyciel techniki
    Kraków-Krowodrza (Małopolskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 93 zatrudni nauczyciela techniki w wymiarze 10/18. Zajęcia będą realizowane w klasach: 4a, 4b, 4c, 4d, 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 6c.Wymagania:Pełne kwalifikacje do zajmowania w/w stanowiska.Zakres obowiązków...