Nauczyciel religii

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: grodziski, Jaktorów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel katecheta

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania religii w szkole

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć - religia

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsp@zspjaktorow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
468552416
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W JAKTOROWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel religii
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel matematyki
    Sobolew (Mazowieckie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel matematyki w liceum ogólnokształcącym i branżowej szkole 1 stopniaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:poczta@losobolew.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:25 6825049
  • nauczyciel wychowania fizycznego
    Praga-Południe (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Od 1 września 2024 r. zatrudnimy nauczyciela wychowania fizycznego w pełnym wymiarze godzin.Wymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:nauczyciel wychowania fizycznegoWymagane dokumenty aplikacyjn...
  • Nauczyciel fizyki
    Sobolew (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel fizyki w liceum ogólnokształcącym i branżowej szkole 1 stopniaWymagania:mgr fizyki lub studia podyplomoweWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:poczta@losobolew.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:25...