nauczyciel religii

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: olsztyński, Ruś, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel religii w Szkole Podstawowej im. 11 Listopada w Rusi

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowanego stanowiska

Zakres obowiązków:
Realizacja powierzonych zadań dydaktycznych i opiekuńczych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sprus@stawiguda.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
895410322
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA 11 LISTOPADA W RUSI
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel religii
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomiczno - handlowych.
    Iława (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomiczno- handlowych w technikum .Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zs-ilawa.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:89 644 8360
  • Nauczyciel matematyki
    Iława (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 19
    Opis oferty pracy:Nauczyciel matematyki w Branżowej Szkole I Stopnia i w Technikum.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zs-ilawa.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:89 6448360
  • Psycholog
    Ruś (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Psycholog w Szkole Podstawowej im. 11 Listopada w Rusi oraz Filia szkoły w BartąguWymagania:Kwalifikacje do zajmowanego stanowiskaZakres obowiązków:Realizacja powierzonych zadań dydaktycznych i opiekuńczychWymagane dokumenty aplikac...