nauczyciel religii

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: legnicki, Spalona, Dolnośląskie, Polska
Szkoła Podstawowa w Spalonej - przyjazna dzieciom, rodzicom i pracownikom placówka, która tworzy warunki kształcenia i wychowania na wysokim poziomie, wspiera rozwój talentów, promuje zdrowy styl życia, stwarza warunki do wszechstronnego rozwoju dzięki bogatej bazie dydaktycznej i sportowej.

Wymagania:
Wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z 14 września 2023r.

Zakres obowiązków:
Zgodnie z przepisami - Karta Nauczyciela, Prawo Oświatowe, Statut Szkoły.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spspalona@wp.pl

768575327
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W SPALONEJ
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel religii