Nauczyciel rytmiki

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: wołomiński, Radzymin, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Przedszkola nr 1 w Radzyminie zatrudni od dnia 01 września 2024 r. nauczyciela rytmiki w oddziałach przedszkolnych (w wymiarze etatu 4/25)

Zakres obowiązków:
rytmika w oddziałach przedszkolnych

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
przedszkole1@radzymin.pl
tel 22-736-50-19
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 1 W RADZYMINIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel rytmiki
Liczba godzin (w tygodniu): 4
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Ostrówek (Mazowieckie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Polskiej Organizacji Wojskowej w Ostrówku zatrudni na zastępstwo nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej (wychowawstwo w klasie 2). Umowa na czas określony od 1.09.2024 do 31.06.2025.Wymagania:wykształce...
  • nauczyciel - fizyki
    Drwalew (Mazowieckie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:- wakatWymagania:- kwalifikacje nauczyciela fizykiZakres obowiązków:- nauczanie fizyki w kl. VII i VIIIWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:pspdrwalew@wp.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:486615890
  • nauczyciel języka polskiego
    Drwalew (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:wakatWymagania:- kwalifikacje wymagane od nauczycieli j. polskiegoZakres obowiązków:nauczanie j. polskiego w szkole podstawowejWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:pspdrwalew@wp.plW razie pytań zapraszamy do kon...