nauczyciel techniki

Data publikacji: 2024-01-25
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: wałbrzyski, Stare Bogaczowice, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
praca w klasach IV- VI

Wymagania:
wykształcenie pedagogiczne kierunkowe

Zakres obowiązków:
nauczanie przedmiotu - technika

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zs.starebogaczowice@gmail.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
748452263
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH BOGACZOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel techniki
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel fizyki
    Stare Bogaczowice (Dolnośląskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:praca w klasach VII - VIIIWymagania:wykształcenie pedagogiczne kierunkoweZakres obowiązków:nauczanie przedmiotu - fizykaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zs.starebogaczowice@gmail.comW razie pytań zapraszamy ...
  • nauczyciel matematyki
    Lubin (Dolnośląskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:matematyka klasa 4 i 7 - 8 h zespół dydaktyczno-wychowawczy z matematyki - 1 hWymagania:Przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje do nauczania przedmiotu matematyki.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:e- mail: ...
  • nauczyciel biznesu i zarządzania
    Wałbrzych (Dolnośląskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:mowwalbrzych@op.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:748426128