nauczyciel techniki

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: pajęczański, Wiewiec, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
technika w klasach IV-VI

Wymagania:
Posiadanie kwalifikacji do pracy na stanowisku nauczyciela techniki. Kwalifikacje pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Realizacja podstawy programowej przedmiotu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola.wiewiec@autograf.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
343110291
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W WIEWCU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel techniki
Liczba godzin (w tygodniu): 3
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Łódź-Widzew (Łódzkie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 33 w Łodzi poszukuje nauczyciela do pracy w świetlicy szkolnej.Wymagania:Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej lub przedmiotu posiadający przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Praca w świetlicy sz...
  • Psycholog
    Wiewiec (Łódzkie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolny w szkole podstawowej.Wymagania:Dokumenty potwierdzające posiadanie kwalifikacji, zgodne z rozporządzeniem MEN. Posiadanie kwalifikacji pedagogicznych.Zakres obowiązków:Realizacja zadań wynikających z obowiązków psy...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Łódź-Widzew (Łódzkie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 33 w Łodzi poszukuje nauczyciela współorganizującego kształcenie integracyjne w klasie 1.Wymagania:Pedagogika specjalna - oligofrenopedagogika, przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Współorganiz...