Nauczyciel w grupie specjalnej

Data publikacji: 2024-03-22
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: nyski, Nysa, Opolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnię nauczyciela do grupy specjalnej od 01.09.2024 r.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkole, pedagogika specjalna, mile widziane dodatkowe kwalifikacje

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w grupie specjalnej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p10@gzo.nysa.pl

77 4310620
661 605 970
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 10 W NYSIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel w grupie specjalnej