Nauczyciel w młodzieżowym domu kultury

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: m. Przemyśl, Przemyśl, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel sekcji szachowej i warcabowej

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć nauki gry w szachy i w warcaby.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mdk@um.przemysl.pl

166702003
Nazwa placówki: MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel w młodzieżowym domu kultury