Nauczyciel w pałacu młodzieży

Data publikacji: 2024-02-27
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Stare Miasto, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel wychowania przedszkolnego w przedszkolu 5 oddziałowym.

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
opieka, wspieranie procesu wychowawczego, edukacja dzieci w wieku przedszkolnym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.zs-p13@wroclawskaedukacja.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
sekretariat.zs-p13@wroclawskaedukacja.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel w pałacu młodzieży
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog
    Wrocław-Fabryczna (Dolnośląskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego. Grafik do uzgodnienia. Cały etat 25/25 grupy dzieci młodszych lub 22/22- oddział ,,0"Wymagania:Nasze wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne (preferowane kierunki: pedagogika pr...
  • nauczyciel informatyki
    Wrocław-Stare Miasto (Dolnośląskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Dyrektor Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu przy ul. Łąkowej 8 zatrudni nauczyciela informatyki.Wymagania:zgodnie z kwalifikacjamiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:rekrutacja@szkolyeuropejskie.plW razie py...
  • nauczyciel biznesu
    Żmigród (Dolnośląskie) Zastępstwo 8
    Opis oferty pracy:dyrektor szkoły zatrudni nauczyciela do przedmiotu " biznes i zarządzanie " w liceum ; technikum i branżowej szkole I stopniaWymagania:pełne przygotowanie do nauczania przedmiotu ( wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym ...