Nauczyciel w pozaszkolnej placówce specjalistycznej

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: brzeski, Niedzieliska, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel matematyki w klasach łączonych 4-5

Wymagania:
Wykształcenie wyższe matematyka z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Nauczyciel matematyki
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEDZIELISKACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel w pozaszkolnej placówce specjalistycznej
Liczba godzin (w tygodniu): 7
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel w pałacu młodzieży
    Niedzieliska (Małopolskie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:Nauczyciel InformatykiWymagania:Wykształcenie wyższe informatyczne z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Nauczyciel informatyki w klasie 7
  • Pedagog
    Kraków-Krowodrza (Małopolskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Poszukujemy osoby na stanowisko pedagoga szkolnego na 22 godziny .Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp113@mjo.krakow.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:12 637 49 03 637 660 403
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Zastępstwo 20
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela na zastępstwo w roku szkolnym 2024/25 na pełny etat. Prawdopodobnie będzie możliwość dalszego zatrudnienia.Wymagania:Kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej, przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:...