Nauczyciel wczesnoszkolny

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-04-26
  • Miejsce: Kraków, Kraków, Małopolskie, Poland
Waldorfska Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Krakowie poszukuje nauczyciela, który obejmie wychowawstwo klasy 1. Jesteśmy placówką niepubliczną o alternatywnym modelu nauczania. Praca od września 2024.

Obowiązki:
Prowadzenie klasy 1.

Kwalifikacje:
Uprawnienia pedagogiczne, np. ukończone studia z pedagogiki wczesnoszkolnej
Nazwa placówki: Waldorfska Szkoła Podstawowa
Przedmiot/Stanowisko: Inne
Minimalny stopień zawodowy: stażysta
Stopień zawodowy: stażysta
Minimalny staż (w latach): 1
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski
Staż (w latach): 1

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Wola Zachariaszowska (Małopolskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Szukamy nauczyciela do Świetlicy szkolnej.Wymagania:Pełne kwalifikacje do prowadzenia zajęć w świetlicy.Zakres obowiązków:Prowadzenie zajęć opiekuńczo - wychowawczych oraz aktywny udział w życiu szkoły.W razie pytań zapraszamy do ko...
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Zastępstwo 26
    Opis oferty pracy:Wychowawca świetlicyWymagania:Prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i organizacja wolnego czasuZakres obowiązków:Pełne kwalifikacje do prowadzenia zajęć w świetlicyWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekre...
  • Pedagog specjalny
    Przybysławice (Małopolskie) Wakat 16
    Opis oferty pracy:Praca w charakterze pedagoga specjalnego. Możliwość uzupełnienia etatu terapią pedagogiczną.Wymagania:Zgodnie z wymaganiami MEiNZakres obowiązków:Obowiązki pedagoga specjalnego.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adr...