Nauczyciel WDŻ

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel WDŻ na zastępstwo od 2 września 2024 r. na cały rok szkolny 2024/2025.

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania WDŻ w szkole podstawowej.

Zakres obowiązków:
Zgodny z Kartą Nauczyciela.
Nazwa placówki: SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel WDŻ
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel WOS
    Tychy (Śląskie) Zastępstwo 8
    Opis oferty pracy:Nauczyciel WOS na zastępstwo od 2 września 2024 r. na cały rok szkolny 2024/2025.Wymagania:Kwalifikacje do nauczania WOS w szkole podstawowej.Zakres obowiązków:Zgodny z Kartą Nauczyciela.
  • Nauczyciel historii
    Tychy (Śląskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel historii na zastępstwo od 2 września 2024 r. na cały rok szkolny 2024/2025Wymagania:Kwalifikacje do nauczania historii w szkole podstawowej.Zakres obowiązków:Zgodny z Kartą Nauczyciela.
  • nauczyciel biologii
    Mysłowice (Śląskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Praca w klasach 4-8. Możliwość połączenia z nauczaniem przyrody, jeśli nauczyciel posiada kwalifikacje.Wymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp2@myslo...