Nauczyciel WDŻWR

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: nowotomyski, Chmielinko, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela WDŻWR

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
2, 5 h/ tyg. nauczyciel wdżwr w klasach IV - VIII

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkolchmiel@poczta.onet.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO I PRZEDSZKOLA "KRYSTYNKA"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel WDŻWR
Liczba godzin (w tygodniu): 3
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel matematyki i informatyki
    Chmielinko (Wielkopolskie) Zastępstwo 9
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela matematyki i informatykiWymagania:Wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne, studia podyplomoweZakres obowiązków:nauczanie matematyki i informatykiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesył...
  • Nauczyciel przedmiotów branży budowlanej
    Piła (Wielkopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela teoretycznych przedmiotów zawodowych branży budowlanej na pełen etat do nauczania przedmiotów teoretycznych zawodowych branży budowlanej na kursach. Realizacja zajęć z przedmiotów teoretycznych zawodowych pra...
  • Nauczyciel przedmiotów branży budowlanej
    Piła (Wielkopolskie) Wakat 7
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela teoretycznych przedmiotów zawodowych branży budowlanej na 0,6 etatu do nauczania przedmiotów teoretycznych zawodowych branży budowlanej na kursach. Realizacja zajęć z przedmiotów teoretycznych zawodowych prac...