Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

Data publikacji: 2024-03-25
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: pruszkowski, Rusiec, Mazowieckie, Polska
Zatrudnimy nauczyciela wiedzy o społeczeństwie w wymiarze 6 godzin tygodniowo- Wakat
Zatrudnienie od 1.09.2024 r.

Wymagania:
-Odpowiednie kwalifikacje

Zakres obowiązków:
-Prowadzenie zajęć,
-spotkania z rodzicami,
-prowadzenie dokumentacji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sprusiec@nadarzyn.pl

22 729 81 97
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W RUŚCU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
Liczba godzin (w tygodniu): 6