nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-08-09
  • Miejsce: działdowski, Ruszkowo, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

Wymagania:
kwalifikacje do przedmiotu wiedza o społeczeństwie

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć o charakterze opiekuńczym i dydaktyczno-wychowawczym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp.ruszkowo@gminadzialdowo.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
23 696 54 81
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IRENY SENDLEROWEJ W RUSZKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel historii
    Ruszkowo (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:nauczyciel historiiWymagania:kwalifikacje do nauczania historiiZakres obowiązków:planowanie i organizacja procesów edukacyjno-wychowawczych, realizacja procesów edukacyjno-wychowawczych, badanie i analiza efektów realizacji procesów...
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Dywity (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Poszukujemy wychowawcy świetlicy.
  • Pedagog
    Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:pedagog szkolnyWymagania:Wykształcenie: wymagane studia wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym - uprawnienia pedagogiczne. Doświadczenie zawodowe w pracy z młodzieżą Umiejętność analizy problemów i poprawnego wyciągania ...