Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: krasnostawski, Krasnystaw, Lubelskie, Polska
Dyrektor zespołu Szkół Nr 2 w Krasnymstawie zatrudni nauczyciela współorganizującego do uczniów z orzeczeniem

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe z kwalifikacjami pedagogicznymi

Zakres obowiązków:
zakres obowiązków nauczyciela wiedzy o społeczeństwie w szkole ponadpodstawowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Wymagane dokumenty można złożyć w następujący sposób:
1. Przesłać na adres szkoły (Zespół Szkół Nr 2 im. Bartosza Głowackiego ul. Sobieskiego 5, 22-300 Krasnystaw)
2. Wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sekretariat@zs2krasnystaw.edu.pl
a) w jednym e-mailu należy przesłać zaszyfrowany plik z dokumentami
b) w drugim e-mailu należy przesłać hasło do rozkodowania pliku
3. Złożyć osobiście w sekretariacie szkoły.

82 5763065
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. B. GŁOWACKIEGO W KRASNYMSTAWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
Liczba godzin (w tygodniu): 1