nauczyciel wpomagający kształcenie

Data publikacji: 2024-03-08
Wygasa: 2024-06-23
  • Miejsce: wadowicki, Klecza Dolna, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
praca dla nauczyciela wspomagającego kształcenie

Wymagania:
Sylwetka nauczyciela:
• Zaangażowanie
• Gotowość do rozwoju
• Świadomość potrzeby czasu na relacje z uczniami, rodzicami i zespołem
• Samoświadomość / refleksyjność
• Umiejętność ewaluacji pracy
• Umiejętność operowania informacją zwrotną
• Umiejętność planowania pracy
• Umiejętność pracy na celach
• Odpowiedzialność
• Kultura osobista, etykieta i etyka pracy

Zakres obowiązków:
wspomaganie kształcenia

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@szkolabemke.pl

033 872 20 50, 666 828 711
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. LEONA BEMKE W KLECZY DOLNEJ
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wpomagający kształcenie