Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-02-15
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: legionowski, Białobrzegi, Mazowieckie, Polska
Praca na stanowisku nauczyciela niewspółorganizującego kształcenie ucznia w klasie 1.

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela niewspółorganizującego.

Zakres obowiązków:
Zgodnie z rozporządzeniem MEN.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@spb.nieporet.pl

227748713
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO W BIAŁOBRZEGACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami