Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-02-07
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Przedszkole Miejskie nr 3 w Olsztynie zatrudni nauczyciela współorganizującego w celu wspomagania w kształcenia oraz oraz dostosowania metod i form pracy dla dziecka z diagnozą autyzmu. Wymiar zatrudnienia pełny etat 20/20 godzin pracy z dzieckiem/dziećmi. Czas trwania umowy do 31.07.2024 r.

Wymagania:
Wymagane wykształcenie kierunkowe do pracy z dzieckiem z autyzmem

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie kształcenia dziecku z diagnozą autyzmu

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@pm3.olsztyn.eu

89 533 11 38
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3 W OLSZTYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami